25 września 2025 roku, członkowie stowarzyszenia ponownie uczestniczyli w spotkaniu dotyczącym samooceny naszej organizacji.✍️
W drugim spotkaniu uczestniczyło także 11 osób, które zrelacjonowały swoje działania między spotkaniami. Wskazano liczne rozwiązania i zapewniono o podjęciu konkretnych działań w celu rozwoju stowarzyszenia, najważniejsze z nich zapisane zostały w raporcie z dokonania samooceny.
Podczas procesu wybrzmiały konkretne działania, które należy podjąć aby działalność statutowa i misja organizacji poszerzała swoje zasięgi zarówno w pozyskiwaniu darczyńców, wolontariuszy jak i rodzin potrzebujących.
Realizacja całego procesu możliwa była dzięki pozyskanemu bonowi w wysokości 3250zł na realizację przedsięwzięcia pt.: „Samoocena Stowarzyszenia „Pomoc Dzieciom Potrzebującym” im. Janiny Pelczarskiej w Ostródzie”, którego realizatorem jest Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych .
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w przedsięwzięciu i działamy dalej 😉


