Szczęśliwego Nowego Roku 2021

Posted on Posted in Bez kategorii

Szanowni Państwo!

Rok 2020 nie należał do najłatwiejszych. Niech 2021 rok będzie lepszy.

Wszystkim członkom naszego Stowarzyszenia i ich rodzinom, wszystkim naszym sympatykom i wszystkim wspierającym nasze działania, naszą pracę życzę całego roku  w zdrowiu , miłości i radości.

Życzę wielu sukcesów, spełnienia zamierzonych planów i marzeń.

Odwagi w podejmowaniu decyzji i dużo zrozumienia i życzliwości wzajemnej.

 

Jednocześnie chcę podziękować wszystkim członkom naszego Stowarzyszenia i osobom wspierających naszą pracę i nasze działania za pomoc; za przekazanie nam 1%, za wpłaty, pomoc rzeczową. Środki pozwoliły nam m.in. objąć pomocą stypendialną (stypendia naukowe i socjalne) kilkanaście osób dzieci i młodzieży powiatu ostródzkiego, pomóc w zebraniu środków na leczenie dzieci chorych, ufundować paczki świąteczne. Przystąpiliśmy też tak jak i w poprzednich latach do programu Szlachetna paczka (wsparliśmy samotną matkę z dwójką dzieci).

Dziękuję Państwu w imieniu Stowarzyszenia i obdarowanych. Wasze wsparcie i pomoc są nieocenione!!!

Serdecznie dziękujemy!!!

Prosimy o dalsze wsparcie.

Z wyrazami szacunku  Irena Anna Rubczewska – prezes.

(Odwiedzin: 68 ,Dzisiaj : 1 )